Tiskárna

Vstupte do metalického světa

Tiskárny VersaCAMM VS-640, VS-540, VS-420 a VS-300 jsou kombinovanými plotry (tisk a ořez v jednom stroji), které tisknou osmi barvami včetně metalické stříbrné a bílé. Kombinací metalického inkoustu a barev CMYKLcLm lze dosáhnout až 512 metalických barev a odstínů. Tyto barvy dodají Vašim tiskům luxusní vzhled.

Metalický tisk

Kombinovaný plotr VersaCAMM VS (tisk s ořezem) vytváří nádherné metalické grafiky. S novým režimem tisku „Layered printing“ dosáhnete nejvýraznějších metalických odstínů. Při tomto tiskovém režimu je napřed tištěn metalický inkoust a na něj poté ostatní barvy. Získáte tak skutečně krásné metalické odstíny.
Inovativní, snadný a hezký

V plotrech VersaCAMM VS je zabudována nová tisková hlava s pozlaceným povrchem. Díky tomu lze dosáhnout vyšších tiskových kvalit. Jedna tisková hlava v sobě obsahuje kanály pro tisk všemi barvami.

Tiskárna

Chcete pro Vaši firmu zajistit kvalitní tiskové materiály, kterými se můžete prezentovat? V dnešní době je v mnoha oborech silná konkurence a kvalitní reklama zajišťuje až 60% úspěchu firmy. Firma, která dnes neinvestuje do reklamy a do propagace svého jména či produktů jakoby neexistovala. Proto žádná zakázka není tak malá, aby si nezasloužila kvalitní grafické provedení. Máme co nabídnout každému - nejsme zaměření pouze na firmy a naše služby využívají i jednotlivci. Například plakát, rodinný kalendář nebo tričko s vlastním designem je vhodným dárkem pro ostatní členy rodiny.

Velkoplošné tisky realizujeme dle velikosti a náročnosti od 1 dne nebo na počkání, většinou do 3-4 dnů.