Webdesign

Webdesign

Internetové řešení na míru

Internet je dnes už běžným pracovním prostředkem, který usnadňuje a urychluje vyhledávání informací z celého světa a ze všech odvětví lidské činnosti. Internetové stránky jsou již dnes Vaší výkladní skříní, která Vás představuje nejširší veřejnosti a může sehrát důležitou roli u potencionálních zákazníků při výběru právě Vašich služeb.

Proto Vám nabízíme komplexní služby v oblasti Internetových prezentací. Od poradenského servisu, grafického návrhu až po realizace www stránek, včetně oživení domény a zajištění optimálního prezentačního prostoru. U každého projektu preferujeme individuální přístup, s cílem najít nejoptimálnější řešení právě pro Vás. Naše nabídka obnáší kompletní internetový sortiment od malých www stránek, přes velké databázové projekty a portály, internetové obchody, vlastní redakční a publikační systém a další.

Webové prezentace

Nabízíme Vám možnost vybrat si z nízkonákladových šablon prezentací, které přizpůsobíme Vašim požadavkům, jejichž výhodou je realizace ve velmi krátkém termínu. Zhotovíme Vám také prezentace šité na míru přesně do posledního detailu.

Redakční systém

Základní redakční systém slouží především k zjednodušení přidávání či k úpravě obsahu webové prezentace a to bez znalosti programování. Je k tomu potřeba jen přístup k internetu a prohlížeč (Mozilla, Opera, Explorer,...) a budete si moci upravovat informace z jakékoliv místa na světě pomocí jednoduchého webového rozhraní.

Elektronický obchod

S e-shopem můžete snadno prodávat své výrobky, zboží a služby pohodlně, například z domova. Programujeme s důrazem na jednoduchost ovládání, přehlednost a užitečné funkce.